Czym się zajmujemy?

Artykuły

Instalacje ciepła technologicznego

Instalacje oparte o ciepło technologiczne mimo iż brzmią z nazwy dość tajemniczo stosowane są w wielu punktach handlowych, usługowych, jak również w halach magazynowych, produkcyjnych itp. Konstrukcja instalacji oparta jest o miedź, rurki instalacji mogą być również stalowe. Sama instalacja jest nieco bardziej skomplikowana niż typowa domowa instalacja centralnego ogrzewania.

Wynika to z możliwości tego typu ogrzewania i cyrkulacji powietrza jak i konkretnych potrzeb powierzchni na której jest stosowane ciepło technologiczne. Liczne zawory, regulatory i zawory odcinające, balansujące zapewniają precyzyjne dostosowanie warunków atmosfery w konkretnym pomieszczeniu do wymogów zachowania określonych poziomów temperatury i nie tylko.

Nagrzewnice powietrzne, nagrzewnice central wentylacyjnych, kurtyny powietrzne i szereg innych urządzeń wymaga zasilenia ciepłem technologicznym o określonych parametrach, co jest niezbędne do uwzględnienia na etapie projektu tego typu instalacji przemysłowej. Decydując się na wykonanie instalacji ciepłe technologicznego warto powierzyć zadanie projektu i realizacji instalacji wykwalifikowanej firmie, która jest w stanie zapewnić prawidłowy montaż i dostarczenie niezbędnych urządzeń grzejnych, jak i zapewnić sprawne działanie instalacji.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner