Czym się zajmujemy?

Zawód hydraulik

Zawód hydraulik

Praca hydraulika nie należy do łatwych. Przede wszystkim wymaga ona odpowiednich podstaw teoretycznych oraz doświadczenia. Wiadomo, każdy kiedyś zaczyna i w tym zawodzie możemy spotkać hydraulika zarówno z roczną praktyką, jak i takiego który od kilkunastu lat zajmuje się naprawianiem i montażem instalacji wodnych (chociaż w tym drugim przypadku bardziej prawidłowe byłoby określenie instalator Poznań).

Oczywiście nie znaczy to, że ten pierwszy dokona naprawy w naszej łazience mniej profesjonalnie, jednak z pewnością bardziej doświadczony hydraulik Poznań spotkał się z większą ilością nietypowych sytuacji i zna o wiele więcej, a co za tym idzie lepszych rozwiązań na usunięcie usterek. Jednak nie tylko takimi awariami, jak cieknący kran, pęknięta uszczelka czy zatkany odpływ zajmie się wspomniany wcześniej hydraulik.

Jeśli zna się dobrze w swoich fachu będzie potrafił poprowadzić w naszym domu całą instalację wodnokanalizacyjną, a także często również grzewczą i gazową. Ponadto zamontuje nam całą armaturę sanitarną i podpowie, jak najlepiej rozplanować jej rozmieszczenie w łazience, aby było ono zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Obecnie też coraz częściej można spotkać przedstawicieli tego zawodu, którzy oprócz usług hydraulicznych i instalatorskich zajmują się również remontami mieszkań.

Zatrudnienie takiej osoby jest często znacznie bardziej opłacalne niż szukanie kilku specjalistów, gdyż po pierwsze powinniśmy zapłacić mniej, a po drugie zaoszczędzimy czas na poszukiwania fachowców. Osoba taka po położeniu wszystkich rurek od razu zajmie się tynkowaniem, malowaniem, położeniem płytek i innymi niezbędnymi pracami, żeby nasza łazienka jak najszybciej była gotowa do rozpoczęcia korzystania z niej. Jeżeli wszystkie prace będzie wykonywał dobry hydraulik Poznań to nie prędko powinniśmy mieć jakiekolwiek problemy z instalacją, jednak sami też musimy dbać o jej stan i szybko reagować na najmniejsze oznaki wadliwego jej funkcjonowania.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner