Czym się zajmujemy?

Hydraulik Poznań Tel.530 616 159

Hydraulik Poznań Tel.530 616 159    

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, zatrudniamy doświadczonych hydraulików oraz monterów, dysponujemy odpowiednimi narzędziami by wykonać wszystkie prace z zakresu szeroko pojętej hydrauliki:

•    kompleksowe prace monterskie w nowo powstającym budynku, czyli montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o i gazowych z zachowaniem wszelkich norm zapewniających bezpieczeństwo i bezawaryjne użytkowanie instalacji,

•    sprawne i skuteczne przetykanie niedrożnych rur odpływowych,

•    montaż ceramiki łazienkowej (umywalek, sedesów, bidetów) i wanien oraz kabin prysznicowych,

•    wymiana elementów instalacji centralnego ogrzewania takich jak kaloryfery czy rury bez konieczności odcinania dopływu ciepłej wody do całego budynku (metoda zamrażania),

•    montaż wszelkich systemów grzewczych, bojlerów i pieców, gwarantujemy sprawne działanie i bezpieczeństwo eksploatacji montowanych urządzeń,

•    konserwacja i naprawy poszczególnych elementów sieci gazowych lub wodno-kanalizacyjnych, w tym wymiana poszczególnych ich elementów,                                          

•    dokonywanie przyłączeń do sieci wodno-kanalziacyjnej urządzeń adg (pralka, zmywarka) bez narażania mieszkania na zalanie,

•    diagnostyka nieszczelnych instalacji i niezbędne naprawy usterek,                                  

•    montowanie a następnie serwis pogwarancyjny urządzeń wyprodukowanych przez firmy Termet oraz Junkres;

•    wykonujemy także usługi spawalnicze, zarówno w drobnym zakresie, jak i przemysłowym.

Jeśli szukasz firmy, która pomoże ci uporać się z usterką, lub wykona którąkolwiek z wyżej wymienionych prac, zadzwoń do nas. Wyślemy do ciebie, w zależności od potrzeb, osobę specjalizująca się w montażu, bądź doświadczonego hydraulika.

Zakres terytorialny działalności firmy

Nasz usługi największym zainteresowaniem cieszą się wśród mieszkańców Poznania, stąd też jest to główny obszar działania firmy, ale chętnie dojedziemy także pod wskazany adres w okolicach miasta (do około 30 km), po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnej daty i godziny.

Najczęściej jesteśmy wzywani do awarii, które mogą przytrafić się każdemu mieszkańcowi miasta, są to więc usterki takie jak: pęknięte rury, brak drożności odpływów czy też inne, typowo hydrauliczne naprawy. Zdarza się również, że klienci proszą nas o profilaktyczne sprawdzenie sieci gazowej, bądź likwidację usterek zagrażających bezpieczeństwu eksploatacji urządzeń gazowych, czy grzewczych opartych na innej technice działania. Wszystkie te prace wykonujemy tak samo starannie i w profesjonalny sposób, dla nas liczy się satysfakcja i bezpieczeństwo każdego naszego klienta.

Przez lata działalności na rzecz mieszkańców Poznania i okolic wypracowaliśmy sprawny system działania, opierający się na kilku głównych założeniach:

•    świadczymy usługi hydrauliczne 24 h na dobę;
•    jesteśmy uczciwi i rzetelni;
•    prace hydrauliczne wykonujemy profesjonalnie;
•    potrzeby klienta są dla nas najważniejsze.

Co to oznacza w praktyce? Otóż duże doświadczenie zawodowe sprawia, że wiemy co liczy się dla ludzi zdenerwowanych nagłą awarią, jest to szybki przyjazd specjalisty i sprawne oraz skuteczne usunięcie usterki. Właśnie dlatego można zadzwonić do nas o każdej porze, a na pewno pod wskazany adres zostanie wysłana ekipa ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami. Kryzysowa sytuacja szybko zostanie zażegnana, a cena za tą usługę nie będzie wygórowana.

Cenimy sobie uczciwość naszych pracowników, mamy stałe grono klientów, którzy chętnie nas polecają swoim znajomym. Dzieje się tak dlatego, że nigdy nie 'naciągamy' klientów, mówiąc im, ze niezbędne są dodatkowe i kosztowne prace. Wykonujemy naprawy i montaż tak, by instalacje działały sprawnie i bezpiecznie, ale nie kosztem wyrzeczeń i nadmiernych nakładów finansowych ze strony klientów. Części których używamy pochodzą od sprawdzonych dostawców, co gwarantuje późniejszy długi okres bezawaryjnego działania instalacji, na co dajmy gwarancję. Wieloletnia współpraca umożliwia nam negocjacje z dostawcami, więc ceny części są bardzo konkurencyjne, przy jednoczesnym zachowaniu ich jakości. Opuszczając miejsce pracy dbamy, by pozostawić po sobie ład i nie narażać klienta na konieczność dodatkowego sprzątania.

Przystępując do prac naprawczych czy montażowych z zakresu hydrauliki dobierane są odpowiednie narzędzia, a części i materiały eksploatacyjne wybierane są tak, aby nie uległy szybkiemu zniszczeniu i odpowiadały specyfice konkretnej instalacji. Montaż zawsze odbywa się z zaleceniami producenta, w sposób staranny i profesjonalny, nie przeoczymy żadnych szczegółów mogących rzutować na jakość naszej pracy.

Dobrze rozumiemy jakim stresem dla naszych klientów jest niespodziewana awaria, grożąca zniszczeniem mieszkania, bądź zalaniem sąsiadów. Dzięki sprawdzonemu i dyspozycyjnemu zespołowi pracowników jesteśmy w stanie prowadzić pogotowie hydrauliczne, tak by przyjechać pod wskazany adres bardzo szybko i niezwłocznie podjąć się naprawy bez zbędnego tracenia czasu.

U podstaw naszej działalności zawsze leżały usługi hydrauliczne i choć obecnie świadczymy także pomoc w zakresie pogotowia gazowego, a także wykonujemy usługi instalatorskie, to hydraulikę traktujemy z dużym sentymentem, jako dziedzinę, która stworzyła podwaliny do sukcesu naszej firmy.

Stale rozwijamy ofertę, wzbogacając je o kolejne usługi. Każde zlecenie, czy zapytanie o zakres usług inspiruje nas do poszerzania zakresu naszej działalności. Tym sposobem dorobiliśmy się wspaniałego parku maszynowego, nowoczesnych urządzeń pomagających nam w codziennej pracy. Istotnym zapleczem i gwarantem sukcesu w tej branży są też nasi pracownicy. Z niektórymi współpracujemy już od wielu lat. Dowiedli w tym czasie, że są uczciwi, profesjonalni i terminowi. Personel firmy uczestniczy w szkoleniach branżowych i targach, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Powiedz czego potrzebujesz, jaki masz pomysł na zmianę aranżacji łazienki albo kuchni, a my podpowiemy Ci jak najlepiej wdrożyć go w życie. Prace hydrauliczne nie mają dla nasz tajemnic. Poradzimy sobie z każdym zleceniem.

Realizujemy takie działania jak:

-    Udrażnianie zapchanych rur oraz odpływów,
-    Likwidacja wszelkich szkód i usterek instalacji wodno-kanalizacjnych,
-    Naprawa i wymiana zużytych elementów, kranów, uszczelek, złączek itp.,
-    Biały montaż, czyli podłączenie i przygotowanie do eksploatacji urządzeń sanitarnych, w szczególności: bidetów, wanien, kabin   prysznicowych, umywalek, baterii łazienkowych,
-    Montaż urządzeń agd – pralek, zmywarek, kuchenek gazowych
-    Montaż wodomierzy i innych urządzeń pomiarowych.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner