Czym się zajmujemy?

Pogotowie gazowe poznań

Niepokojący zapach ulatniającego się gazu nie daje Ci spokoju w weekend? Nie ryzykuj, zadzwoń na pogotowie gazowe poznań, gdyż nieszczelność instalacji może doprowadzić do tragedii.

Gdy zauważyłeś nieszczelny zawór gazu, zainteresował się unoszący się nieprzyjemny zapach gazu z ogrzewacza wody, bądź pieca gazowego, nie zwlekaj z decyzją, nie ma na co czekać, zadzwoń po pogotowie gazowe!
Jeżeli nie chcesz czekać na wyznaczony i odległy termin wizyty gazownika celem podłączenia piecyka gazowego zgłoś się do nas, a już dziś będziesz się cieszyć nową kuchenką.

Nasza firma zapewnia Państwu pełna obsługę w zakresie sprawdzenia szczelności, jak i uszczelnienia instalacji gazowej. Co więcej udostępniamy do Państwa dyspozycji profesjonalne pogotowie gazowe poznań gotowe do działania przez 24 godziny na dobę. Na terenie Poznania oraz pobliskiej okolicy wyruszamy do Klienta bezzwłocznie. Staramy się dotrzeć na miejsce zgłoszenia jak najszybciej jest to możliwe, podobnie jak sprawnie usunąć awarię i sprawdzić wszelkie nasuwające się wątpliwości co do szczelności całej instalacji w domu, w biurze, tak z urządzeń kuchennych, w obrębie gazowych ogrzewaczy wody, jak i piecyków i kotłów gazowego ogrzewania.

Posiadamy szereg uprawnień oraz niezbędnych certyfikatów do świadczenia usług w zakresie gazownictwa, dysponujemy wykwalifikowanym personelem, który czeka na Państwa zgłoszenie niezależnie od pory dnia, także w niedziele i święta oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na telefon. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy w każdej sytuacji wymagającej fachowca gazownika, jak i hydraulika.

Z naszej strony zapewniamy naprawę usterek związanych z instalacjami gazowymi, ich nieszczelnością, remontem, jak również wykonaniem nowych przyłączy. Posiadamy dobrze wyposażony magazyn części zamiennych oraz duże doświadczenie i praktykę w zakresie napraw instalacji gazowej, co wspiera skuteczność naszej ekipy naprawczej.

Bez względu na rozmiar awarii instalacji nasz gazownik zawsze podchodzi do realizacji usługi z pełnym zaangażowaniem.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner