Czym się zajmujemy?

Pogotowie hydrauliczne poznań

Nagłe przypadki wymagają natychmiastowej interwencji, stąd też nasze pogotowie hydrauliczne stara się być wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba błyskawicznej naprawy. Oferujemy pogotowie hydrauliczne Poznań dostępne przez cały rok, non stop. Pracujemy bez przerwy będąc dostępnym dla klientów z Poznania oraz okolicznych miejscowości.

Nie ma dla nas znaczenia, czy dzwonicie państwo w środku nocy, czy w niedzielny poranek, bądź świąteczne popołudnie, jesteśmy do państwa dyspozycji. Nie wybieramy sobie pory przyjazdu, ani klientów, czy usterek, działamy od razu po przyjęciu zgłoszenia awarii.
Bez względu na to jakiego typu jest to usterka, podejmujemy każde wyzwanie, czy to pękniętej uszczelki i błahego wycieku, czy też odmrożenia rur, bądź udrożnienia kanalizacji w środku lata.

Podejmujemy zgłoszenia drobnych napraw, również wykonania przyłączy wodnych pralek, zmywarek, jak i białego montażu.
Jeżeli zlecenie jest dla Klienta pilne, dla nas jest ono tym bardziej priorytetowe. Zapewniamy z naszej strony możliwie jak najszybszy dojazd na miejsce i uporanie się z problemem, a tam gdzie sytuacja tego wymaga znalezienie powodu awarii, usuniecie przyczyny i fachową naprawę.

Gdy tylko potrzebujesz pomocy w zakresie usług hydraulicznych zadzwoń do nas, a nasza ekipa doświadczonych fachowców zaradzi sytuacji.
Gwarantujemy profesjonalną a przy okazji także miła obsługę w atrakcyjnych cenach. Wzywając hydraulika w sobotę wieczór nie musisz obawiać się niewiarygodnych sum za usługę. Nasz cennik jest bardzo przystępny oraz elastyczny, podobnie jak oferta. Nawet gdy nie znaleźliście Państwo w ofercie usług jakich potrzebujecie prosimy o kontakt, gdyż nasza oferta jest otwartym katalogiem świadczeń, a wymienione usługi są jedynie najpopularniejszymi.

Korzystając z naszej oferty usług mają Państwo zapewnioną kompetencję naszych pracowników, terminową realizację, a także gwarancję na wykonane usługi. Atutem naszego pogotowia hydraulicznego jest również fakt, iż działamy na rynku od wielu lat i jesteśmy znani ze swojej jakości. 

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner