Czym się zajmujemy?

Oferta

Budowa i montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o. i instalacji gazowej w domach nowo powstających, remont lub wymiana instalacji w budynkach już istniejących

By budowa domu przebiegała sprawnie szybko i bez nieprzewidzianych komplikacji konieczne jest powierzenie wykonania sieci wodno-kanalizacyjnej i pozostałych niezbędnych instalacji profesjonalistom, dysponującym odpowiednim sprzętem, znającym się na rzeczy i poważnie podchodzącym do swojej pracy. Wszystkie te wymogi spełnia nasza firma. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy nie tylko rzetelnie wykonają powierzone im prace, niezależnie czy będzie to budowa nowych instalacji, czy ich wymiana w starym budownictwie, ale też chętnie doradzą w sprawie niezbędnych materiałów, czy też najlepszych rozwiązań technicznych.

Wymiana kaloryferów przy zastosowaniu metody zamrażania instalacji c.o. (bez spuszczania wody)

Jeśli mieszkasz w budynku wielorodzinnym i nagle stanąłeś przed koniecznością wymiany nie działającego kaloryfera, powinieneś wiedzieć, że teraz jest to możliwe nawet w środku zimy. Odcięcie dopływu gorącej wody do takiego budynku byłoby bardzo kłopotliwe i stwarzało dużą niedogodność, dlatego stosujemy metodę zamrażania fragmentu instalacji c. o. Dysponujemy innowacyjnym sprzętem, dzięki czemu wymiana grzejników, fragmentów fur, czy też zaworów przebiegnie szybko i bez komplikacji. Przy zastosowaniu tej metody nie zachodzi konieczność odcinania dopływu ciepłej wody.

Przywracanie drożności rur kanalizacyjnych

Bez względu na to jak dbasz o stan rur odpływowych, może przydarzyć ci się awaria. Osad z tłuszczu używanego w kuchni albo złogi kamienia czy osady z mydła mogą spowodować zator w rurach, który samodzielnie, nie dysponując odpowiednim sprzętem trudno jest usunąć. Nie martw się, niedrożne rury nie są dla nas kłopotem. My mamy potrzebne narzędzia i wiemy jak sobie poradzić z taką awarią, wystarczy że zadzwonisz i wezwiesz specjalistę z naszej firmy.

Montaż urządzeń podgrzewających wodę

Jeśli postanowiłeś zmienić system centralnego ogrzewania w swoim domu, konieczna może okazać się również wymiana pieca. Z przyjemnością doradzimy Ci, jaki piec wybrać, albo jakie rozwiązania systemowe zastosować. Dokonamy także wymiany bojlera, instalacji piecyków łazienkowych, czy też innych urządzeń grzewczych, na przykład elektrycznych podgrzewaczy wody. Wykonamy wszystkie niezbędne prace montażowe, a dzięki doświadczeniu naszych pracowników zyskasz pewność, że sprzęt zadziała prawidłowo, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

Montaż infrastruktury łazienkowej i kuchennej

W każdym domu i mieszkaniu niezbędnymi elementami wyposażenia są takie sprzęty jak kabina prysznicowa czy zlewozmywak. W przypadku budowy nowego domu ich montaż jest koniecznością, również planując remont warto zastanowić się, czy nie wymienić infrastruktury kuchennej i łazienkowej. Nasza firma świadczy usługi montażu umywalek, zlewozmywaków, wanien i kabin prysznicowych, wystarczy umówić się telefonicznie, a w dogodnym dla Ciebie terminie zjawi się doświadczona ekipa i zamontuje wszystkie urządzenia. Istnieje także możliwość, by pracownik pomógł w optymalnym doborze poszczególnych elementów infrastruktury kuchennej i łazienkowej.

Podłączenie sprzętu AGD do instalacji wodno-kanalizacyjnej

Pralka od dawna we wszystkich domach to już standard, podobnie dzieje się ze zmywarką. Jeśli planujesz zakup, lub wymianę tego sprzętu, pamiętaj że bardzo istotne jest właściwe podłączenie urządzeń do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Podłączenie pralki, bądź zmywarki laikowi może nastręczyć pewnych trudności, dlatego warto powierzyć te czynności profesjonalistom. Zyska się wtedy pewność, że nie grozi nam, ani naszym sąsiadom zalanie mieszkania. Po telefonicznym ustaleniu terminu, odwiedzi Cię nasz pracownik i wykona prace przyłączeniowe, a Ty będziesz miał pewność, że wykonano je prawidłowo i nic nie zagraża bezpieczeństwu twojego mieszkania, a sprzęt będzie działał długo i sprawnie.

Naprawy hydrauliczne o charakterze Pogotowia Hydraulicznego

Najczęstsze domowe awarie hydrauliczne, takie jak pęknięcie rury, czy niedrożny odpływ przytrafiają się z reguły w najmniej odpowiednich porach, gdy większość hydraulików już nie pracuje. Nagła konieczność naprawy awarii nie stanowi dla nas problemu, ponieważ prowadzimy pogotowie hydrauliczne, zatem nie wahaj się dzwonić o dowolnej porze. Stale pełnimy dyżur, więc przyjedziemy i naprawimy usterkę niezależnie od pory dnia i nocy,  nawet w święta ustawowo wolne od pracy.

Badanie szczelności instalacji gazowych i naprawa awarii

Niezależnie czy mieszkasz w domu wolnostojącym, czy w budynku wielorodzinnym ulatniający się gaz stwarza niebezpieczeństwo. Grozi wybuchem i uszkodzeniem konstrukcji budynku, albo śmiercią w wyniku zatrucia gazem. Z tej przyczyny instalacja gazowa wymaga stałego nadzoru i kontroli, a także działań konserwacyjnych. W naszej firmie zatrudnieni są pracownicy posiadający odpowiednie uprawnienia umożliwiające im dokonywanie przeglądów okresowych, badań szczelności instalacji, a także dokonywania niezbędnych napraw. Zalecamy, by przeglądu dokonywać co najmniej raz w roku, chętnie wykonamy dla Państwa tą usługę po przystępnych cenach.

Usługi spawania, prace remontowo-budowlane i wykończeniowe

Firma twojhydraulik.com.pl wykonuje także prace remontowe i wykończeniowe. Budowlańcy zatrudnieni w naszej firmie posiadają wieloletnie doświadczenie i podchodzą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem, by klient był w pełni zadowolony z efektu końcowego prac wykończeniowych. Dbamy także, aby proponowane przez nas ceny były korzystne na tle konkurencji, zapraszamy do skontaktowania się z nami i poznania cennika.

Nasza oferta obejmuje naprawdę szeroki, wręcz kompleksowy zakres działań z zakresu hydrauliki, montażu i usług gazowniczych. Podejmujemy się każdego zlecenia, od naprawy drobnych usterek, po kompleksową budowę instalacji. Można powiedzieć, że w centrum działalności formy znajdują się trzy podstawowe zakresy: Instalacje sanitarne i wodno-kanalizacyjne, instalacje centralnego ogrzewania gazowego i kondensacyjnego oraz biały montaż i pozostałe usługi. W ramach usług gazowych prowadzimy także pogotowie gazowe Poznań.

Do zadań związanych z realizacją tej usługi oddelegowaliśmy specjalnie przeszkolony zespół pracowników, którzy posiadają uprawnienia gazowe. Są oni do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Podejmą interwencję w przypadku jakiejkolwiek awarii instalacji gazowej. Usuwają rozszczelnienia rur, wymieniają rury uszkodzone, kontrolują przyczyny spadku ciśnienia gazu, monitorują wszelkie inne zagrożenia.

Przyjrzyjmy się jednak bliżej kompleksowej ofercie firmy. Jak wspomnieliśmy obejmuje ona usługi hydrauliczne, instalatorskie i gazownicze. W ramach pogotowia gazowego reagujemy o dowolnej porze dnia, ale interweniujemy nie tylko w przypadkach nagłych, wymagających natychmiastowego działania. Z powodzeniem wykonujemy wszelkie prace związane z instalacjami gazowymi. Będą to usługi takie jak montaż urządzeń gazowych, np. kuchenek na gaz, zarówno w zakresie przyłączeń do gazu ziemnego jak i z butli. Często tak drobne prace są bagatelizowane, a wiele osób próbuje wykonać je samodzielnie.

Należy mieć na względzie, że zachowanie gwarancji na urządzenie możliwe jest tylko, jeśli montażu dokona instalator z uprawnieniami gazowymi, a poza tym wezwanie fachowca zapewni także bezpieczną eksploatację takiego urządzenia. Ulatniający się gaz stwarza poważne zagrożenie, nie należy zatem bagatelizować żadnych tego typu usterek, ani pomijać okresowych przeglądów sprawności instalacji. Powinny o tym pamiętać zarówno osoby prywatne, czyli indywidualni użytkownicy, jak i zarządcy nieruchomości.

Chętnie nawiążemy stałą współpracę ze spółdzielniami mieszkaniowymi, wspólnotami mieszkaniowymi i innymi instytucjami zajmującymi się zarządzaniem nieruchomościami, a także z przedsiębiorcami korzystającymi z instalacji gazowych. Wykonamy usługi montażu urządzeń gazowych zarówno na zlecenie sklepów ze sprzętem agd, jak i klientów indywidualnych.

W obu przypadkach gwarantujemy niewygórowane ceny. Dysponujemy samochodami technicznymi, które wyposażone są w urządzenia służące do diagnostyki, a także sprzętem pozwalającym na doraźne zabezpieczenie miejsca awarii i efektywne jej usunięcie w szybkim czasie.

Pogotowie gazowe Poznań wezwać możesz w każdym przypadku, np. jeśli:

•    czujesz ulatniający się gaz, bądź podejrzewasz zaistnienie takiej sytuacji,
•    masz podstawy by podejrzewać, że domowa instalacja gazowa albo sieć mogły zostać uszkodzone,
•    wydaje ci się, że ciśnienie gazu w instalacji spadło,
•    a także we wszystkich innych sytuacjach związanych z eksploatacją gazu, które budzą Twój niepokój.

Jeśli masz wątpliwości jak się zachować w przypadku podejrzenia awarii sieci gazowej także dzwoń na nasze pogotowie gazowe Poznań, chętnie udzielimy Ci instrukcji co robić do czasu przyjazdu naszej wykwalifikowanej ekipy. Pamiętaj - najlepiej będzie jeśli zabezpieczysz miejsce awarii przed dostępem osób trzecich, odetniesz dopływ gazu do budynku i opuścisz budynek, by bezpiecznie czekać na przyjazd naszej ekipy technicznej. Specjaliści pojawią się niezwłocznie.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner