Czym się zajmujemy?

Brak hydraulików

Od czasu wejścia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia granic pojawił się w naszym kraju problem z brakiem siły roboczej, która wyemigrowała do krajów Europy Zachodniej, zarówno na określony czas (kilka miesięcy, rok czy kilka lat), jak i na stałe. Budowlaniec, kucharz, spawacz,  a także słynny już polski hydraulik Poznań za wykonywanie tej samej pracy może otrzymać tam nawet kilkukrotnie wyższe wynagrodzenie niż w naszej ojczyźnie. Wydawać by się mogło, że jest to dla takich osób ogromna szansa na polepszenie stanu swoich finansów, jednak rzeczywistość nie jest taka kolorowa.

Owszem, w Niemczech, Anglii czy Irlandii zarobimy więcej, ale jednocześnie dotkną nas większe koszty utrzymania . Między innymi właśnie z tego powodu część fachowców zdecydowała się jednak zostać w naszej ojczyźnie, dzięki czemu póki co nie mamy problemu ze znalezieniem osoby, która naprawi nam instalację wodociągową w mieszkaniu, przeczyści kanalizację, czy zamontuje w łazience urządzenia sanitarne.

Tak więc widać, że zarówno hydraulik, instalator Poznań, jak i specjaliści z innych dziedzin gospodarki są niezwykle potrzebnymi fachowcami i w żadnym przypadku nie powinno dojść do sytuacji, że będą oni zmuszeni do wyjazdu do innych krajów, aby tam otrzymywać godziwe wynagrodzenie za swoją pracę.

Dopiero, gdy późnym wieczorem pęknie nam rura i woda zacznie zalewać mieszkanie, a nie będziemy mieli przy sobie niezbędnych narzędzi do natychmiastowej naprawy usterki będziemy pełni wdzięczności, że hydraulik Poznań do którego zwrócimy się o pomoc będzie prowadził całodobowe pogotowie hydrauliczne.

Gotowość do interwencji nawet w środku nocy to ogromny plus dla hydraulika, dzięki temu możemy być spokojni, że w razie jakichkolwiek problemów w domowej instalacji wodnej lub kanalizacyjnej będziemy mogli skorzystać z jego pomocy niezależnie od tego, kiedy się one nam przytrafią.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner