Czym się zajmujemy?

Artykuły

Ciśnienie wody i kamień

Czasami zrzucamy winę na wadliwy sprzęt, tymczasem nie zawsze niska wydajność lub problemy w działaniu pralki, czy zmywarki wynikają z uszkodzenia sprzętu. Winowajca może być kamień osadzający się na przewodach doprowadzających wodę. Co więcej nie musi on być widoczny po rozebraniu samego sprzętu. Co zrobić kiedy pralka nam nie działa jak należy? Otóż usiłujemy naprawić pralkę doszukując się w niej usterek, tymczasem rzadko przychodzi nam na myśl, by sprawdzić ciśnienie wody nie tylko w wężu doprowadzającym ale jeszcze przed nim w przyłączu do sieci wodnej.

Sprawdzając drożność rurki doprowadzającej można zaoszczędzić na diagnostyce i niepotrzebnej naprawie pralki. Nie rzadko kamień powoduje zwężenie przepływu w rurce zmniejszając tym samym ciśnienie wody. Najczęściej wystarczy jedynie przeczyścić zawór, złączkę, czy nawet wystarczające będzie wymienienie węża doprowadzającego. Tak niewielka usterka może generować wiele kłopotu i kosztów, dlatego warto zanim zaczniemy obwiniać sprzęt sprawdzić stan instalacji wodnej, zwłaszcza kiedy nie należy do najnowszych. Podobnie sprawy mają się w odpływie, jednakże tę usterkę łatwiej zdiagnozować, gdyż jest widoczna gołym okiem.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner