Czym się zajmujemy?

Artykuły

Mieszkanie pod nadzorem

Czymś oczywistym jest, że każdy w swoim domu chce się czuć najlepiej jak to tylko możliwe. Żeby to osiągnąć nie wystarczy tylko dbać o to, by wszystko zewnątrz działało bardzo dobrze.

Trzeba będzie przede wszystkim mieć na uwadze to, aby całość instalacji wodno – kanalizacyjnej działała bez zarzutu. Tylko to pozwoli nam spokojnie wypoczywać w swoim domu. Nie będziemy musieli przejmować się tym, że coś się popsuje, a my nie będziemy sobie potrafili poradzić z naprawą. Już samo to powinno być dla nas dużym źródłem satysfakcji. I na pewno tak będzie. Kiedy nasze urządzenia sanitarne, a także sprzęty AGD będą pracować bez zarzutu, nie będziemy się musieli martwić zupełnie niczym.

Z całą pewnością zminimalizuje to ryzyko tego, że mogłyby się nam przydarzyć jakiekolwiek usterki. A nawet jeśli coś takiego nam się przytrafi, będziemy wiedzieć, jak mamy zareagować. Naprawdę, zwiększy to nasz codzienny komfort, już chociażby poprzez samo to, że nie będziemy mieć żadnych powodów do niepokojów.

Kontakt

530 616 159

Teren Działania Firmy

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie Poznania, ale jesteśmy firmą mobilną, chętnie podejmujemy się zleceń także w okolicznych miejscowościach. Dotychczas obszar naszej działalności obejmował takie miasta i miejscowości jak: Swarzędz, Puszczykowo, Przeźmierowo, Luboń, Dopiewo, Koziegłowy czy Baranowo. Dojeżdżaliśmy do klientów mieszkających w okolicy 35 km od Poznania. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje i chętnie powiększymy zasięg działalności naszej firmy. Wszystko jest zależne od ustaleń z klientem, więc nie wahaj się i zadzwoń. Oszacujemy zarówno wstępny koszt usługi, jak i dojazdu. Sam zdecydujesz czy odpowiadają Ci warunki finansowe. Ze swojej strony zapewniamy, że postaramy się ustalić termin wizyty naszej ekipy w terminie jak najbardziej dogodnym dla zleceniodawcy.

Nasze Prace-Galeria

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner